Červen 2013

Bright lights

22. června 2013 v 20:17 | Vendul |  News
Je to pro mě vždycky hodně citové, když mě z nějakého nepochopitelného důvodu napadne, podívat se na toto mé zapovězené království obrostlé břečťanem bez vyhlídek na záchranu. Strašně ráda, třebaže kroutíc hlavou sama nad sebou, jakože: "jak jsem takto mohla dříve psát", si ty články znovu a znovu pročítám a vybavují se mi momenty a pocity, se kterými tento blog vznikal. Měla jsem to tu a lidi, kteří tu tvořili takovou nějakou skupinu fanoušků, strašně moc ráda. :)

Hlavně si uvědomuju, jak moc je mi líto, že tahle kapitola mého života skončila. :( Prohlížím si seznam starých spřátelených blogů a zjištuji, že víc než jen půlka už nefunguje a zbytek nejspíš existuje na jiné adrese, jež mi bohužel není známá. Čest a věčná sláva těm, kteří skutečně stále blogují / omluvte mi mou troufalost, musím vám napsat :))) /Popravdě bych to všechno chtěla vrátit zpátky, protože to bylo neskutečné.

Chtěla bych to zpátky, chtěla bych vědět, co říkáte na nové cédéčko, kolik z vás pojede na RfP, kolika z vás se líbí ty Jaredovy šíleně dlouhé vlasy a podobně. :D

Chtěla bych jen říct, že pokud by sem někdo někdy zavítal, byla bych ráda, kdyby měl ovšem z á j e m, aby se zastavil na mém blogu, a dal mi vědět, protože já bych byla strašně moc ráda :)